+420 722 920 026 poradce@michaldoubek.cz

Konzultace

Stojíte před důležitým finančním rozhodnutím? Chcete lépe porozumět možnostem, které se vám nabízejí? Potřebujete objektivní názor a odbornou radu?

Obraťte se na mne. V diskrétním prostředí probereme vaši situaci.

Konzultace vám pomůže

 

U

ZÍSKAT ODBORNÉ A OBJEKTIVNÍ INFORMACE

LÉPE UCHOPIT VAŠI AKTUÁLNÍ FINANČNÍ SITUACI

UDĚLAT SPRÁVNÉ FINANČNÍ ROZHODNUTÍ

Pracuji pro vás, ne pro finanční instituce

Nejsem placen z provize od finančních institucí. Nemusíte se proto obávat, že vám prodám některý z finančních produktů, který nepotřebujete. To není má motivace a tím se od většiny poradců liším.

Za mé rady platíte přímo a pouze vy. Díky tomu dostáváte zcela objektivní službu neovlivněnou pobídkami třetích stran. S klidným srdcem vám řeknu, když pro vás některé řešení či produkt nejsou vhodné.

Cena 2 000 Kč / hodina

Co říkají ti, kteří využili konzultace?

Michal je jeden z mála lidí, co mě dokázal zobchodovat během 5 minut. Když jsem mu ukázal svoji cashflow, tak se mě zeptal, na jednu otázku: „Za listopad jsi vydělal XY, kde ty peníze jsou?“. To byla otázka, na kterou jsem neměl odpověď. Ukázal mi svůj systém na práci s financemi, který mi velice pomohl dostat finance zpět pod moji kontrolu. Takže moc děkuji a pro všechny, kteří jsou na volné noze, tak jako já, Michala mohu doporučit. Doporučil bych ho i pro všechny ostatní.

Tomáš Drdla

Podnikatel

Ne všichni lidé jsou schopni se sami zorientovat v tom, jaké jsou možnosti pro správu jejich financí. Nevědí, jak s penězi správně nakládat, ale uvědomují si, že je třeba se jim věnovat, aby o ně zbytečně nepřicházeli. A to byl i můj případ. Na základě velmi dobrých ohlasů jsem se tak s Michalem Doubkem zkontaktovala, aby mi pomohl s investicemi i s pojištěním. Vysvětlení daných problematik bylo vždy srozumitelné i laikovi a přátelská atmosféra kurzů i individuálních konzultací podporovala to, že jsem se nebála na cokoliv doptat. Spolupráci s Michalem tak mohu jedině doporučit.

Anna Pecková

Psycholog

Pokud máte zájem o nákup produktů v podobě běžného účtu, spořícího účtu, stavebního spoření, kontaktujte „finanční poradce“, jsou jich tu mraky. Pokud chcete umět spravovat finance a udělat si v nich pořádek, stát se finančně gramotnými a jste ochotni si něco zaplatit za služby od profesionála, tak je Michal Doubek nejlepší volba. Využil jsem toho a budu doporučovat dále.

Jiří Červenka

Podnikatel