Finanční poradenství

Hledáte parťáka, kterému můžete důvěřovat? Někoho kdo vám šetří čas, protože se raději chcete věnovat rodině a svým koníčkům? Někoho, kdo vás dovede k finanční nezávislosti a zajistí, aby vytvořený majetek byl zachován po další generace?

Co získáte spoluprací se mnou?

~|icon_balance~|elegant-themes~|outline

UŠETŘÍTE ČAS A MŮŽETE SE VĚNOVAT TOMU, CO JE PRO VÁS DŮLEŽITÉ

~|handshake-o~|font-awesome~|outline

ZÍSKÁTE ČLOVĚKA, KTERÉMU MŮŽETE DŮVĚŘOVAT A JE TU VŽDY PRO VÁS

~|map-o~|font-awesome~|outline

BUDETE MÍT FINANČNÍ PLÁN, KTERÝ VÁS BEZPEČNĚ DOVEDE DO CÍLE

 

Jak začíná spolupráce

Vše začíná sestavením rodinného rozpočtu a dlouhodobého finančního plánu,
kde definujeme Vaše potřeby, záměry a priority.

   1/ Definování finančních cílů

  Pokud nevíme kam pojedeme, pravděpodobně tam nedojedeme. Proto je nutné si na začátku říct jaké má vaše rodina finanční cíle a vytvořit bezpečnou strategii jak se k nim dostat.

   2/ Rodinný rozpočet

  Vytvoříme si detailní rozpočet, abychom zjistili jak na tom finančně doopravdy jste a zda máte dostatek zdrojů ke splnění vašich cílů.

  3/ Strategie 4 účtů (řízení finanční toků)

  Máme-li rozpočet, zjistíme jak vypadá vaše pravidelné cashflow a jak s ním můžeme efektivněji pracovat díky rozpočtování a plánování.

  4/ Ochrana majetku

  Máte-li jakýkoli majetek (automobil, domácnost, chalupu, …) a existují rizika, kvůli kterým o něj můžete přijít, je nutné si je identifikovat a vytvořit plán jak se efektivně chránit.

  5/ Ochrana příjmů

  Pokud ještě nejste rentiéři, pravděpodobně jste závislí na vašem příjmu ze zaměstnání nebo podnikání. Bez něho nejste schopni nejen pokrýt nezbytně nutné výdaje, ale ani dosáhnout svých finančních cílů v budoucnu. Proto je nutné vytvořit krizový plán, který ochrání vaši rodinu a finanční cíle.

  6/ Úvod do světa investování

  Před tím než se pustíme do investování, je nutné si vysvětlit základní terminologii jako diverzifikace, likvidita, kreditní riziko a neméně důležité je pochopit jak fungují akcie, dluhopisy, komodity, které nakoupíte například přes podílové nebo investiční fondy. Díky tomu lépe pochopíte jak přemýšlet nad svým portfoliem.

  7/ Finanční rezerva

  Finanční rezerva je základ a pokud nemáte vytvořenou rezervu, nedoporučím vám ani začít investovat. Společně se podíváme jak velkou rezervu bychom měli mít, kde ji uložit a jak s ní pracovat.

  8/ Budování kapitálu pro finanční nezávislost

  Úspěšně jsme vytvořili jasný systém a řád do vašich financí a poslední krok spočívá efektivně alokovat volné peníze na finančních trzích.

  9/ Rekapitulace

  Máme za sebou celkem slušný úvod do světa financí, vytvořený finanční plán, jasný systém a teď je již nutné ho pouze hlídat, kontrolovat a aktualizovat. Zdá se to jednoduché, ale to je často to nejtěžší. Udržet své emoce, řídit se plánem a jasně stanovenými kroky, které nás udrží na správné cestě.

  Cena za finanční plán 20 000 Kč

  Celoživotní partnerství

  Po vytvoření finančního plánu startuje dlouhodobá spolupráce.

  Budeme se pravidelně potkávát, konzultovat změny ve vašem životě a naplňovat cíle a přání, které jsme si stanovili ve finančním plánu. Vytvořím pro vás tým specialistů, který navzájem spolupracuje při plánování vašich rodinných financí.

  Partnerství vede k úspoře času. Díky tomu se můžete věnovat v životě tomu, co je pro vás skutečně důležité. 

   Mým hlavním posláním je dovést vás bezpečně k finančním cílům. 

  Cena 20 000 Kč ročně

  Co říkají o spolupráci spokojení klienti

  Spoluprací s Michalem jsem příjemně potěšen, zvláště po bídných zkušenostech s „konvenčními finančními poradci“. Jako klient chci spolupracovat s člověkem, který je férový, transparentní a profík ve svém oboru. Díky a jen tak dál!

  Luboš Karmín

  Projektový manažer, Sipral

  Pána Doubka sme s priateľkou kontaktovali, pretože sme začínali uvažovať o vlastnom bývaní a celkovo sme chceli lepšie hospodáriť s našimi financiami. Veľmi nám spolu s jeho kolegami pomohli s kúpou bytu i s celkovým finančným plánom. Komunikácia je vždy bezproblémová, kedykoľvek môžme zavolať s akýmkoľvek dotazom. Veľmi oceňujeme ľudský prístup, zrozumiteľnosť a ochotu dobre poradiť. Spolupráca sa nedá porovnať s inými poradcami, s ktorými máme tiež skúsenosti a vieme, že v tomto prípade nejde iba o obchod, najvyššie provízie a o čo najväčšie množstvo kontaktov.

  Michal Murín

  Android Developer, Wandera

  Před několika lety, když jsme zvažovali využít finančního poradenství, jsem od kolegů dostala kontakt na pana Doubka. Neměla jsem moc velká očekávání, ale bylo třeba jednat, tak jsme zkusili. Už z první konzultace jsem byla nadšená. Nezačínali jsme nabídkou mnoha produktů na základě toho, jaký nabízí výnos a příslibem snadného výdělku peněz, ale tak, že jsme se sami museli zamyslet, proč vlastně chceme finanční poradenství, čeho chceme dosáhnout a jakou měrou jsme ochotní riskovat. Možná poprvé v životě, kdy jsme začínali nastavovat postup s ohledem na cíl, ke kterému se chceme dostat. Takto spolupracujeme již několik let k naší maximální spokojenosti. Pan Doubek je neuvěřitelně ochotný člověk, perfektně se orientuje ve svém oboru, nabízí široké portfolio služeb a vždy umí vybrat řešení na míru. Pomáhá nám nejen radou, ale i kompletní správou financí. S panem Doubkem se pravidelně setkáváme a nad rámec standardního poradenství nám pomohl už i v několika dalších obtížnějších situacích.

  Martina Rambousková

  Asistentka manažera pro export, Karton P+P