Konzultace

Stojíte před důležitým finančním rozhodnutím? Chcete lépe porozumět možnostem, které máte?

Napište mi. Probereme vaši situaci a najdeme řešení.

S čím vám pomůžu?

 

U

ZÍSKATE PRAKTICKÉ A OBJEKTIVNÍ INFORMACE

UŠETŘÍTE DESÍTKY TISÍC ZA ZBYTEČNÉ PRODUKTY

UDĚLÁTE SPRÁVNÉ FINANČNÍ ROZHODNUTÍ

Pracuji pro vás, ne pro finanční instituce

Nejsem placen z provize od finančních institucí. Narovinu vám řeknu, že nějaký finanční produkt vůbec nepotřebujete. Mojí motivací není prodat, ale poradit. Tím se od většiny poradců liším.

Platíte si mě pouze vy. Díky tomu dostáváte zcela objektivní poradenství, které není ovlivněné bankou nebo pojišťovnou. 

Cena 2 000 Kč / hodina

Co říkají ti, kteří využili konzultace?

Michal je jeden z mála lidí, co mě dokázal zobchodovat během 5 minut. Když jsem mu ukázal svoji cashflow, tak se mě zeptal, na jednu otázku: „Za listopad jsi vydělal XY, kde ty peníze jsou?“. To byla otázka, na kterou jsem neměl odpověď. Ukázal mi svůj systém na práci s financemi, který mi velice pomohl dostat finance zpět pod moji kontrolu. Takže moc děkuji a pro všechny, kteří jsou na volné noze, tak jako já, Michala mohu doporučit. Doporučil bych ho i pro všechny ostatní.

Tomáš Drdla

Podnikatel

Ne všichni lidé jsou schopni se sami zorientovat v tom, jaké jsou možnosti pro správu jejich financí. Nevědí, jak s penězi správně nakládat, ale uvědomují si, že je třeba se jim věnovat, aby o ně zbytečně nepřicházeli. A to byl i můj případ. Na základě velmi dobrých ohlasů jsem se tak s Michalem Doubkem zkontaktovala, aby mi pomohl s investicemi i s pojištěním. Vysvětlení daných problematik bylo vždy srozumitelné i laikovi a přátelská atmosféra kurzů i individuálních konzultací podporovala to, že jsem se nebála na cokoliv doptat. Spolupráci s Michalem tak mohu jedině doporučit.

Anna Pecková

Psycholog

Pokud máte zájem o nákup produktů v podobě běžného účtu, spořícího účtu, stavebního spoření, kontaktujte „finanční poradce“, jsou jich tu mraky. Pokud chcete umět spravovat finance a udělat si v nich pořádek, stát se finančně gramotnými a jste ochotni si něco zaplatit za služby od profesionála, tak je Michal Doubek nejlepší volba. Využil jsem toho a budu doporučovat dále.

Jiří Červenka

Podnikatel