+420 722 920 026 poradce@michaldoubek.cz

Semináře

 Jsem si vědom, že moje služby si nemůže dovolit každý. Proto chci podat pomocnou ruku těm, kteří nemají přístup ke kvalitnímu finančnímu vzdělání.

Rád bych své know-how, které jsem získal, sdílel s vámi prostřednictvím vzdělávacích seminářů, které vám pomůžou naučit se efektivněji hospodařit s vlastními penězi a lépe se finančně rozhodovat.

Vyberte si téma, které vás zajímá

Semináře pořádám přes vzdělávací platformu Naučmese.cz, kde najdete mnoho zajímavých kurzů.

Unikátní videokurzy

Chcete se vzdělávat ve chvílích kdy máte náladu a čas? Pak mám pro vás řešení.

Naučte se v 10 hodinách a 95 kapitolách ovládnout své peníze.

Co o seminářích říkají spokojení účastníci?

Tenhle kurz neměl jedinou chybu a moc ho doporučuji úplně každému:) Je svědomitě připravený, plný skvělých tipů a praktických rad, které vám pomohou začít pracovat se svými financemi vědomě a mít je tak plně pod svou kontrolou. Michal dokáže vytvořit pohodovou srdečnou atmosféru a namotivovat vás tak, že na své peníze začnete nahlížet v jiném světle. Výborný odrazový můstek pro všechny, kteří chtějí změnit svou/rodinnou finanční situaci. Pro mě rozhodně nejlepší kurz, který jsem zatím měla možnost absolvovat.

Radka Sýkorová

účastnice kurzu Jak na osobní finance

Kurz je moc hezky vymysleny. Spousta zajimavych informaci a tipu. O investovani jsem se zacla trochu vzdelavat pred kurzem a kurz mi poskytl celkove shrnuti a propojeni ve vecech, ktere mi nebyly jasne. Od zacatku, jasne, prehledne, srozumitelne. Mockrat dekuji! Jsem rada, ze jsem mela moznost se zucastnit 🙂

Simona Savićová

účastnice kurzu Jak na investování

Velmi přínosný výcuc, který by měl absolvovat každý dospělý v Česku.
Rozdělení na tři bloky, přizvání právníka a hypotečního specialisty – to vše je super „starter pack“, který dohromady dává smysl. Klidně by workshop mohl být delší – spojený s případovými studiemi. Občerstvení bylo naprosto nad očekávání, lepší servis jsem na kurzu nezažila.

Michaela Gongolová

účastnice kurzu Jak na pořízení bydlení