Semináře

Jsem si vědom, že moje služby si nemůže dovolit každý. Proto chci podat pomocnou ruku těm, kteří nemají přístup ke kvalitnímu finančnímu vzdělání.

Rád bych své know-how, které jsem získal, sdílel s vámi. Proto jsem natočil sadu unikátních video kurzů, prostřednictvím kterých vám pomůžu naučit se efektivněji hospodařit s vlastními penězi.

Vyberte si téma, které vás zajímá

Jak na osobní finance

Jak na investování

Jak na pojištění

Jak na pořízení bydlení

Co o seminářích říkají spokojení účastníci?

Tenhle kurz neměl jedinou chybu a moc ho doporučuji úplně každému:) Je svědomitě připravený, plný skvělých tipů a praktických rad, které vám pomohou začít pracovat se svými financemi vědomě a mít je tak plně pod svou kontrolou. Michal dokáže vytvořit pohodovou srdečnou atmosféru a namotivovat vás tak, že na své peníze začnete nahlížet v jiném světle. Výborný odrazový můstek pro všechny, kteří chtějí změnit svou/rodinnou finanční situaci. Pro mě rozhodně nejlepší kurz, který jsem zatím měla možnost absolvovat.

Radka Sýkorová

účastnice kurzu Jak na osobní finance

Kurz je moc hezky vymysleny. Spousta zajimavych informaci a tipu. O investovani jsem se zacla trochu vzdelavat pred kurzem a kurz mi poskytl celkove shrnuti a propojeni ve vecech, ktere mi nebyly jasne. Od zacatku, jasne, prehledne, srozumitelne. Mockrat dekuji! Jsem rada, ze jsem mela moznost se zucastnit 🙂

Simona Savićová

účastnice kurzu Jak na investování

Velmi přínosný výcuc, který by měl absolvovat každý dospělý v Česku.
Rozdělení na tři bloky, přizvání právníka a hypotečního specialisty – to vše je super „starter pack“, který dohromady dává smysl. Klidně by workshop mohl být delší – spojený s případovými studiemi. Občerstvení bylo naprosto nad očekávání, lepší servis jsem na kurzu nezažila.

Michaela Gongolová

účastnice kurzu Jak na pořízení bydlení