Videokurzy

Jsem si vědom, že moje služby si nemůže dovolit každý.

 Proto jsem natočil sadu videokurzů, prostřednictvím kterých vám pomůžu naučit lépe pracovat s penězi.

Vyberte si téma, které vás zajímá

Jak na osobní finance

Jak na investování

Jak na pojištění

Jak na pořízení bydlení

Co o kurzu říkají spokojení účastníci?

Video kurz je skvělý. Konečně jsem dostala jednoduchý a přitom srozumitelný a efektivní návod jak si vytvořit rodinný rozpočet. V internetovém bankovnictví jsem viděla možnost spořit do obálek a moc jsem nechápala jaká je výhoda oproti „spořit na hromadu“. Teď díky Michalovi a jeho systému 4 obálek už vím a dává mi to smysl. Kurz plyne velmi hezky a oceňuji, že Michal dává i zdarma ke stažení předpřipravené tabulky v excelu pro náš rozpočet. Za mne nejen skvělý kurz svým obsahem, ale i zpracováním. Líbí se mi, že Michal používá pro lepší pochopení a vtažení do kurzu psaní na tabletu, které přímo vidíme. Doporučuji.

Daniela Sedloňová

účastnice kurzu Jak na osobní finance

K investování jsem se delší čas chystala, ale nikdy jsem neměla pocit, že tomu natolik rozumím, abych se do něj pustila víc, a tak jsem si odkládala jen do základních nástrojů. Tento kurz mne nakopnul se do toho pustit konečně víc, sestavit si investiční portfolio a finanční plán. První kapitoly jsou dobré k připomenutí nebo vysvětlení základních pojmů, v dalších kapitolách je už spoustu tipů jak investovat a jak si sestavit své vlastní portfolio.

Petra Bedřichová

účastnice kurzu Jak na investování

Už jsem absolvovala Michalovo předešlé kurzy a webináře, takže jsem věděla, že jdu na jistotu. Líbí se mi jak byla všechna témata rozdělena do menších kapitol a vím, že se k tomu můžu znovu vrátit až bude potřeba. Po shlédnutí jsem si hned šla překontrolovat smlouvy. Považuji se za finančně gramotnou, ale upřímně konkrétně kolem pojištění je tolik matoucích pojmů a produktů, že jsem ráda, že jsem dostala přehledné, lidsky a prakticky vysvětlené informace. Rozhodně doporučuji všem, kdo nechtějí mít zbytečné smlouvy a aby jejich pojištění dávalo hlavu a patu.

Michaela Hůlková

účastnice kurzu Jak na pojištění

Kurz je velice dobrým tahákem pro kohokoliv, kdo chce koupit nemovitost. Asi nejsilnější stránka kurzu je jeho struktura, kde se lektor zaměřuje na celý proces pořízení bydlení a nevynechá žádný krok. Jednotlivé kroky jsou vysvětleny chronologicky, právě tak jak jdo v praxi po sobě.

Kurz bych doporučila všem, kteří chtějí kupovat nemovitost v současné době, ale i těm, kteří o tom uvažují do budoucna.

Petra Cirhan

účastnice kurzu Jak na pořízení bydlení